F1299BB10
Curtis Industries
型号:
F1299BB10
描述:
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
用户指南
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CSA, UR, VDE
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series F1299
Inductance -
Mfr Curtis Industries
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC 250V
Current 10 A