Curtis Industries
型号:
F1399AA10
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.4205
$18.4205
10
$17.8467
$178.467
25
$17.271
$431.775
50
$16.6953
$834.765
100
$14.9682
$1496.82
250
$14.3925
$3598.125
500
$14.10465
$7052.325
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CE, CSA, TUV, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | F1399 |
| Inductance | - |
| Mfr | Curtis Industries |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 10 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | F1399A |