Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
F17103471000
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.047UF 20% 300VAC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.3655
$2.3655
10
$1.9152
$19.152
50
$1.67181
$83.5905
100
$1.46281
$146.281
500
$1.114559
$557.2795
1000
$0.975232
$975.232
2500
$0.940405
$2351.0125
5000
$0.905578
$4527.89
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP) |
| Applications | Automotive; EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.650" (16.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Size / Dimension | 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200, Y2 |
| Series | F1710 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.047 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |