Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
F17734222000
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.37
$4.37
10
$3.5226
$35.226
50
$3.02936
$151.468
100
$2.74759
$274.759
500
$2.043089
$1021.5445
1000
$1.902185
$1902.185
2500
$1.831733
$4579.3325
5000
$1.796507
$8982.535
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | - |
| Size / Dimension | 0.394" Dia x 1.043" L (10.00mm x 26.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | F1773 |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 253V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |