Sensata-Crydom
型号:
F1892D600
品牌:
封装:
Module
批次:
-
描述:
DIODE GEN PURP 600V 90A MODULE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$107.1125
$107.1125
10
$102.011
$1020.11
50
$97.37557
$4868.7785
100
$94.515785
$9451.5785
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Module |
| Series | - |
| Package / Case | Module |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.4 V @ 270 A |
| Mfr | Sensata-Crydom |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Package | Bulk |
| Current - Average Rectified (Io) | 90A |