Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$51.1765
$51.1765
10
$49.7173
$497.173
25
$48.25506
$1206.3765
50
$46.79282
$2339.641
100
$45.33058
$4533.058
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | Gray, Light |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type F |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 3.020" (76.71mm) |
| Package | Box |
| Width | 1.260" (32.00mm) |
| Base Product Number | F1X3LG |