Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$83.1155
$83.1155
10
$80.7424
$807.424
25
$78.36702
$1959.1755
50
$75.9924
$3799.62
100
$73.61759
$7361.759
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | White |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive, Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type F |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 3.992" (101.40mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 2.250" (57.15mm) |
| Base Product Number | F2X4WH |