首页 / 光帘 / F3SG-4SRB0920-14-F
minImg
F3SG-4SRB0920-14-F
Omron Automation and Safety
型号:
F3SG-4SRB0920-14-F
描述:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65/IP67/IP67G - Dust Tight, Oil Resistant, Water Resistant, Waterproof
Operating Range 0.3m ~ 10.0m
Protective Height 920mm
Detection Capability 14mm
Product Status Active
Weight -
Series F3SG-SR
Beam Pitch 10mm
Voltage - Supply 24VDC