Techflex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.556
$17.556
5
$16.758
$83.79
10
$12.768
$127.68
20
$11.97
$239.4
50
$11.172
$558.6
100
$10.6134
$1061.34
250
$10.374
$2593.5
500
$10.1346
$5067.3
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Flexible Tube |
| Series | F6® |
| Type | Self Wrap |
| Length | 10.00' (3.05m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 1.000" (25.40mm) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Techflex |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Features | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Wall Thickness | 0.038" (0.96mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Heat Protection | - |
| Base Product Number | F6N1.00 |