F750J477KUC
KYOCERA AVX
型号:
F750J477KUC
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2812
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code U
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm
Series F75, Frameless™
Type Conformal Coated
Package / Case 2812 (7132 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 470 µF