KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.969
$0.969
10
$0.7353
$7.353
50
$0.61066
$30.533
100
$0.525825
$52.5825
500
$0.407075
$203.5375
1000
$0.35054
$350.54
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | T |
| Height - Seated (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 600mOhm |
| Series | F95, Frameless™ |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | 1411 (3528 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 100 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |