首页 / 钽电容器 / F971E106MNCHT3
minImg
F971E106MNCHT3
KYOCERA AVX
型号:
F971E106MNCHT3
描述:
CAP TANT 10UF 20% 25V 2917
库存 : 1879
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Manufacturer Size Code N
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Series F97-HT3
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF