F980J226MMA
KYOCERA AVX
型号:
F980J226MMA
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP TANT 22UF 20% 6.3V 0603
库存 : 31800
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code M
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 6Ohm
Series F98
Type Molded
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22 µF