F981A336MSA
KYOCERA AVX
型号:
F981A336MSA
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP TANT 33UF 20% 10V 0805
库存 : 7367
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code S
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 6Ohm
Series F98
Type Molded
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 33 µF