KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.4636
$4.636
50
$0.35036
$17.518
100
$0.30514
$30.514
500
$0.226062
$113.031
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | M |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 6Ohm @ 100kHz |
| Series | F98-AJ6 |
| Type | Molded |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Features | Automotive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |