首页 / 晶体 / FA-128 20.00M-A0AAYYG80RE0
minImg
FA-128 20.00M-A0AAYYG80RE0
EPSON
型号:
FA-128 20.00M-A0AAYYG80RE0
品牌:
EPSON
描述:
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
库存 : 2450
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series FA-128
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr EPSON
Operating Mode Fundamental
Frequency 20 MHz