首页 / 晶体 / FA-128 24.0000MF10Z-AJ3
minImg
FA-128 24.0000MF10Z-AJ3
EPSON
型号:
FA-128 24.0000MF10Z-AJ3
品牌:
EPSON
描述:
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -20°C ~ 75°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series FA-128
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr EPSON
Operating Mode Fundamental
Frequency 24 MHz