首页 / 陶瓷电容器 / FA23X7S2A156MRU06
minImg
FA23X7S2A156MRU06
TDK Corporation
型号:
FA23X7S2A156MRU06
描述:
CAP CER 15UF 100V X7S RAD
库存 : 1001
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient X7S
Size / Dimension 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series FA
Thickness (Max) -
Package / Case Radial
Mfr TDK Corporation
Capacitance 15 µF