TDK Corporation
型号:
FA24C0G2W152JNU06
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 1500PF 450V C0G RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.29545
$2.9545
50
$0.22363
$11.1815
100
$0.194845
$19.4845
500
$0.144305
$72.1525
1000
$0.122664
$122.664
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 450V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | FA |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 1500 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Lead Style | Formed Leads |