t-Global Technology
型号:
FAM3-200-200-0.25-1A
封装:
-
批次:
-
描述:
RF EMI ABSORB SHEET 7.874X7.874"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.468
$18.468
10
$16.96985
$169.6985
25
$16.26666
$406.6665
100
$14.332365
$1433.2365
250
$13.628928
$3407.232
500
$12.749646
$6374.823
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Square |
| Material | - |
| Thickness - Overall | 0.010" (0.25mm) |
| Product Status | Active |
| Series | FAM3 |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 7.874" (200.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | t-Global Technology |
| Package | Box |
| Shelf Life | 12 Months |
| Adhesive | Non-Conductive, Single Sided |
| Width | 7.874" (200.00mm) |
| Base Product Number | FAM3-200 |