onsemi
型号:
FAN2012MPX
品牌:
封装:
6-MLP (3x3)
批次:
-
描述:
IC REG BUCK ADJUSTABLE 1.5A 6MLP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.299
$2.299
10
$2.06245
$20.6245
25
$1.9456
$48.64
100
$1.55648
$155.648
250
$1.36192
$340.48
500
$1.323027
$661.5135
1000
$1.050634
$1050.634
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Current - Output | 1.5A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 6-MLP (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 1.3MHz |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | FAN2012 |