onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.988
$0.988
10
$0.8835
$8.835
25
$0.83828
$20.957
100
$0.643625
$64.3625
250
$0.568784
$142.196
500
$0.538859
$269.4295
1000
$0.419112
$419.112
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Inverting, Non-Inverting |
| Rise / Fall Time (Typ) | 13ns, 9ns |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Number of Drivers | 1 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 3A, 3A |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
| Channel Type | Single |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | FAN3100 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2V |