onsemi
型号:
FAN48695UC190X
品牌:
封装:
9-WLCSP (1.37x1.32)
批次:
-
描述:
IC REG BOOST 5V 1A DL 9WLCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9215
$0.9215
10
$0.8208
$8.208
25
$0.779
$19.475
100
$0.598215
$59.8215
250
$0.528694
$132.1735
500
$0.500859
$250.4295
1000
$0.389557
$389.557
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Current - Output | 1A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 9-WLCSP (1.37x1.32) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Series | - |
| Function | Step-Up |
| Package / Case | 9-UFBGA, WLCSP |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | FAN48695 |