onsemi
型号:
FAN5032MPX
品牌:
封装:
40-MLP (6x6)
批次:
-
描述:
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 40MLP
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Controller, Intel VR10, VR11 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-MLP (6x6) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 1.6V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 12V |
| Base Product Number | FAN5032 |