首页 / SAW 滤波器 / FAR-F6KB-2G1400-B4GC-Z
minImg
FAR-F6KB-2G1400-B4GC-Z
Taiyo Yuden
型号:
FAR-F6KB-2G1400-B4GC-Z
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD
用户指南
Insertion Loss 1.7dB
Applications Cellular, WCDMA
Size / Dimension 0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.020" (0.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Frequency - Center 2.14GHz
Series F6
Package / Case 5-SMD, No Lead
Bandwidth 60MHz