FB060303T-220Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
FB060303T-220Y-S
描述:
FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
库存 : 30000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 65mOhm
Impedance @ Frequency 22 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.013" (0.33mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FB
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 500mA