FBH100505T-100Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
FBH100505T-100Y-S
描述:
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
库存 : 100000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 30mOhm
Impedance @ Frequency 10 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.022" (0.55mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FBH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2A