FBH160808T-800Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
FBH160808T-800Y-S
描述:
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
库存 : 116000
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Impedance @ Frequency 80 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Series FBH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A