FBH201209T-122Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
FBH201209T-122Y-S
描述:
FERRITE BEAD 1.2K OHM 0805 1LN
库存 : 40000
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 1.2 kOhms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Series FBH
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1A