FBMJ3216HM380NT
Taiyo Yuden
型号:
FBMJ3216HM380NT
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
FERRITE BEAD 38 OHM 1206 1LN
库存 : 67090
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 5mOhm
Impedance @ Frequency 38 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series FB
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A