IDEC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$638.0105
$638.0105
10
$629.147
$6291.47
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP20 |
| Number of Characters Per Row | - |
| Communications | Ethernet, USB |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | FC6A Plus |
| Number of Outputs and Type | 8 - Solid State |
| Number of Inputs and Type | 8 - Digital |
| Memory Size | 800KB |
| Display Type | No Display |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Expandable | 7 Modules Max |
| Mfr | IDEC |
| Features | Battery Backup (Lithium) |
| Software | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FC6A |