FCC17A15PC64B
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
FCC17A15PC64B
描述:
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 200V
Current Rating (Amps) 5A
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.590" (14.99mm)
Contact Material Phosphor Bronze
Features Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C