FCC17B25PA440
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
FCC17B25PA440
描述:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 200V
Current Rating (Amps) 5A
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.318" (8.08mm)
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C