FCC17B25SN240
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
FCC17B25SN240
描述:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
用户指南
Dielectric Material Thermoplastic
Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 200V
Current Rating (Amps) 5A
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr Amphenol ICC (Commercial Products)
Contact Material Phosphor Bronze
Features Filter
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C