FCC17C37PB4E0
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
FCC17C37PB4E0
描述:
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 200V
Current Rating (Amps) 5A
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.405" (10.29mm)
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C