Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.39045
$3.9045
25
$0.38114
$9.5285
50
$0.3724
$18.62
100
$0.36347
$36.347
500
$0.354635
$177.3175
1000
$0.328035
$328.035
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Flat C-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.560" (14.22mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 0.280" (7.11mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Rubber Based |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | FCC5 |