FCE17B25PC69B
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
FCE17B25PC69B
描述:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 5A
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.590" (14.99mm)
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr Amphenol ICC (Commercial Products)
Contact Material Phosphor Bronze
Features Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C