FCM 2012KF-110T09
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
型号:
FCM 2012KF-110T09
描述:
11 OHMS @ 100 MHZ 1 SIGNAL LINE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 100mOhm
Impedance @ Frequency 11 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FCM2012
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 900mA