首页 / 振荡器 / FCO2C02457625CFY00
minImg
FCO2C02457625CFY00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
型号:
FCO2C02457625CFY00
描述:
XTAL OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.038" (0.96mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 4mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
Series FCO-2C
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Frequency 24.576 MHz