首页 / 振荡器 / FCO3C050180A3CCU00
minImg
FCO3C050180A3CCU00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
型号:
FCO3C050180A3CCU00
描述:
XTAL OSC XO 50.180MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 6.8mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Frequency 50.18 MHz