首页 / 振荡器 / FCO5C00217633CGY00
minImg
FCO5C00217633CGY00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
型号:
FCO5C00217633CGY00
描述:
XTAL OSC XO 2.176MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 1.5mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Frequency 2.176 MHz