首页 / 振荡器 / FCO7C026700A3CBY00
minImg
FCO7C026700A3CBY00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
型号:
FCO7C026700A3CBY00
描述:
XTAL OSC XO 10.250MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 6.8mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series FCO-7C
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Frequency 10.25 MHz