FCR3WSJT-73-680K
YAGEO
型号:
FCR3WSJT-73-680K
描述:
RES 680K OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 0/ -500ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 kOhms
Series FCR
Power (Watts) 3W