Essentra Components
型号:
FCRC-19B-4A-RT
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP FLAT NATURAL ADHESIVE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.938
$1.938
10
$1.6853
$16.853
25
$1.6131
$40.3275
50
$1.57738
$78.869
100
$1.50575
$150.575
250
$1.3623
$340.575
500
$1.25476
$627.38
1000
$1.075504
$1075.504
2500
$1.003808
$2509.52
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Base |
| Series | Richco, FCRC |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.720" (69.09mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Height | 0.575" (14.60mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Width | 0.625" (15.88mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 2.310" (58.67mm) |
| Base Product Number | FCRC |