首页 / 晶体 / FCT2M03276806R5
minImg
FCT2M03276806R5
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
型号:
FCT2M03276806R5
描述:
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
用户指南
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz