首页 / 晶体 / FCT3M03276808Y1
minImg
FCT3M03276808Y1
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
型号:
FCT3M03276808Y1
描述:
CRYSTAL 32.768KHZ 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 kOhms
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz