TDK Corporation
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$69.7775
$69.7775
10
$65.41415
$654.1415
50
$58.87245
$2943.6225
100
$56.69201
$5669.201
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25000V (25kV) |
| Temperature Coefficient | Y5P (B) |
| Size / Dimension | 1.890" Dia x 1.535" L (48.00mm x 39.00mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | FD |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Disk, Metal Fitting - Threaded |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 500 pF |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | - |