FDI10-250Q
3M
型号:
FDI10-250Q
品牌:
3M
描述:
FM DISCONNECT FULLY NYLON 1=1PC
库存 : 450
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Yellow
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 10-12 AWG
Series Highland™
Length - Overall 0.990" (25.15mm)
Insulation Diameter 0.250" (6.35mm)