onsemi
型号:
FEBFSL4110LR-CS01U06A-GEVB
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
EVAL BOARD FOR FSL4110
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Main Purpose | AC/DC, Primary Side |
| Current - Output | 300mA |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Regulator Topology | Flyback |
| Frequency - Switching | 50kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 20V |
| Outputs and Type | 1, Isolated |
| Mfr | onsemi |
| Utilized IC / Part | FSL4110LR |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 85 ~ 460 VAC |
| Base Product Number | FEBFSL4 |