Flexxon Pte Ltd
型号:
FEMC008GTTE7-T13-16
品牌:
封装:
100-FBGA (14x18)
批次:
-
描述:
IC FLASH 64GBIT EMMC 100FBGA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$41.1255
$41.1255
10
$38.14535
$381.4535
25
$36.78324
$919.581
40
$35.86725
$1434.69
80
$31.4279
$2514.232
230
$30.6375
$7046.625
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Clock Frequency | 200 MHz |
| Memory Interface | eMMC_5 |
| Memory Organization | 8G x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 100-FBGA (14x18) |
| Series | XTRA III |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Package / Case | 100-LBGA |
| Memory Size | 64Gbit |
| Technology | FLASH - NAND (MLC) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Flexxon Pte Ltd |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | FEMC008 |